Wspornik do montażu poziomego

Wspornik do montażu poziomego umożliwia instalację kolektorów mgły olejowej Filtermist na niższej wysokości, co jeszcze bardziej upraszcza instalację, serwis i konserwację. Ta opcja umożliwia zamontowanie jednostek Filtermist na przenośnikach wiórów i może być również wykorzystana do zamontowania jednostki na górze obrabiarki w miejscach, w których nie jest możliwy bezpośredni montaż lub obrabiarka nie jest w stanie utrzymać jednostki Filtermist.

Rozwiązanie odpowiednie dla wszystkich modeli oprócz S200.

Horizontal Inlet Plenum

Stojak podłogowy

Aby ułatwić transport, rozkładany stojak Filtermist jest dostarczany w częściach. Wysokość stojaka można dowolnie regulować, a nawiercone wstępnie otwory w podstawie umożliwiają przykręcenie stojaka do podłogi. Stojaki są przeznaczone dla urządzeń z serii S i FX, a dopasowane do każdego modelu uchwyty gwarantują bezpieczne mocowanie urządzenia.

Floor Stands

Stojaki mocowane na narzędziu maszyny

Te uniwersalne stojaki montowane są bezpośrednio na narzędziu maszyny. To idealne rozwiązanie w przypadku ograniczonej powierzchni podłogi. Stojaki umożliwiają mocowanie urządzenia z uwzględnieniem lokalizacji, zastosowania, dostępu w celu konserwacji bieżącej oraz rozmiaru urządzenia. Stojaki mocowane na narzędziu maszyny są przeznaczone dla urządzeń z serii S i FX.

Machine Tool Stands