Absolent Group

Absolent Group AB opracowuje technologie i produkuje urządzenia do filtracji powietrza procesowego w przemyśle.Dostarczamy czyste powietrze i poprawiamy warunki w środowiskach pracy na całym świecie.

Absolent Filtermist.com Bristol MultiFan DustCheck Avani Ecogate DCS Gallito Cades

Naszym celem jest stać się światowym liderem w branży urządzeń do oczyszczania powietrza procesowego w przemyśle i aby nasze marki były synonimem gwarancji i odpowiedzialności za środowisko.

Podstawowe wartości naszej grupy to: Jakość, innowacyjność, dbałość o klienta i odpowiedzialność.

Grupa posiada oddziały w ponad 60 krajach i oferuje szeroki wachlarz rozwiązań mających na celu eliminację mgły olejowej, dymu olejowego, oparów, pyłu i lotnych związków organicznych ze środowisk pracy w prawie wszystkich sektorach przemysłu, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, naftowym i gazowym, elektronicznym, kolejowym, hutniczym, energetycznym, farmaceutycznym, poligraficznym, opakowaniowym i przetwórczym oraz spożywczym.

Siedziba firmy mieści się w Lidköping w Szwecji. Absolent Group AB składa się obecnie z dziesięciu głównych spółek: Absolent AB, Avani, Bristol Tool & Gauge Int. GmbH, Cades, DCS Limited, Dustcheck, Ecogate, Filtermist, Gallito, Multi-Fan Systems.

Asortyment grupy Absolent jest produkowany w Szwecji. Produkty Filtermist są produkowane i dostarczane z zakładu w Shropshire w Wielkiej Brytanii. Produkty Dustcheck są projektowane i produkowane w Stoke-on-Trent w Wielkiej Brytanii. Firma Gallito posiada swój zakład produkcyjny w Wetherby, w północnej części Wielkiej Brytanii.

Każda marka ma swój indywidualny charakter i działa jako niezależny podmiot w swojej branży.

Grupa Absolent posiada oddziały w Chinach (Pekin i Szanghaj), Francji, Indiach, Singapurze i USA.